regeneracja
pompowtryskiwaczy

i pomp jednostkowych UP-PLD
do samochodów osobowych i ciężarowych

Gdzie Kupić pompowtryski? Krótki poradnik

Pompowtryski nowe czy używane, zakup pompowtryskiwacze

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Jeśli sięgnąć w zasoby Internetu, znajdziemy mnóstwo informacji na temat silników diesla i różnych typów zasilania tego silnika. Mnóstwo jest reklam oferujących regenerację zużytych podzespołów, informacji o zakończeniu produkcji pompowtryskiwaczy i o aferze dieselgate. Jasnym jest, że dla pompowtryskiwaczy droga powrotna na rynek jest zamknięta, a nasz samochód potrzebuje pomocy, właśnie w swoim układzie zasilania. Rodzi się więc pytanie: gdzie kupić pompowtryski?


Gdzie Kupić PompowtryskiGdzie Kupić Pompowtryski


Pompowtryskiwacze są pomysłem niemieckim, a ich historia jest nierozerwalnie związana z grupą VAG. Volkswagen korzystał z produktów niemieckich firm Bosch oraz Siemens (teraz Continental VDO). Kupić pompowtryskiwacze jest stosunkowo łatwo, producenci świadomi są, że rynek wciąż jeszcze nasycony jest ich produktami, a ze względu na fakt, iż produkcja samochodów wyposażonych w podobny układ zasilania, została wstrzymana, to, po pierwsze, będzie rynek zbytu na zużywające się pompowtryskiwacze, a po drugie, coś trzeba zrobić z zapasami magazynowymi, skoro żaden producent już się na nie nie skusi. Oczywiście jest możliwość kontaktu bezpośrednio z producentem, by umówić się na zakup pompowtryskiwaczy, ale ze względu na fakt, iż ich produkcja w większości odbywa się za granicą, może być to kłopotliwe.

Sporo jest posiadających autoryzację producenta oddziałów lub dealerów w Polsce, którzy się podobnym handlem trudnią, jednak zazwyczaj nie doradzą oni nam podczas zakupu niczego, a kupno pompowtryskiwacza może okazać się błędem, ze względu na różnicę w parametrach. Najrozsądniejszym rozwiązaniem, nawet, jeśli nie jest to rozwiązanie najbardziej ekonomiczne, jest zdać się na porady serwisantów, w autoryzowanym serwisie, który również będzie nam owe pompowtryskiwacze instalować. Prawdę mówiąc, to właśnie serwisantom będzie zależeć najbardziej, aby wszystkie parametry się zgadzały, a instalacja przebiegła jakościowo, ponieważ, to właśnie ich usługi są najbardziej przez klientów oceniane, a to generuje później opinie wśród klientów, co przekłada się bezpośrednio na pieniądze.

Gdzie Kupić PompowtryskiwaczeGdzie Kupić Pompowtryskiwacze - Porady


Mając do wyboru całe spectrum warsztatów, pracowni i stacji serwisowych, może być ciężko zdecydować się, który wybrać i u kogo kupować pompowtryskiwacze? Osobiście polecę stacje, które cieszą się autoryzacją producencką. Usługi w ASO, na przykład w Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli, posiadają kilka ważnych zalet, których brakuje serwisom bez autoryzacji. Posiadamy dostęp do najnowszej technologii Quality Scan, która pozwala monitorować prace prowadzone w serwisie przez telefon, a następnie za pomocą informacji zakodowanych w kodach QR, które dołączamy do wszystkich podzespołów, jakimi się zajmujemy, sprawdzić, datę, koszt usługi i numery części wykorzystanych w naprawie. Nasza kadra szkolona przez specjalistów z Bosch i najnowszy sprzęt, identyczny jak ten rodem z niemieckich fabryk gwarantują Państwu, że przez rok nie będziecie musieli się Państwo martwić układem zasilania silnika. I chętnie wydamy taką gwarancję na piśmie.

Wiele klientów zadaje sobie również pytanie, czy wybór nowych, czy używanych będzie najbardziej odpowiedni dla jego samochodu. Pomimo, że regenerowane w profesjonalnych serwisach pompowtryskiwacze, nie odbiegają w swojej jakości od fabrycznie nowych, wątpliwości są zrozumiałe. Kupno używanych pompowtrysków, często błędnie jest kojarzone z używaniem sprzętu regenerowanego, co, muszę szczególnie zaznaczyć, nie jest z sobą tożsame. Używane pompowtryskiwacze najprawdopodobniej były zdemontowane z pojazdu, w którym zaczęły szwankować, więc ich instalacja w silniku to prosty przepis na kłopoty z zasilaniem silnika. Wybierając podzespoły które zainstalowane zostaną w naszym silniku, koniecznie decydujmy się na nowe, bądź zregenerowane w profesjonalnym ASO.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompowtryski

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów